Detailné
čistenie automobilov

V spoločnosti MM Car Detail kladieme dôraz na maličkosti a pedantnosť, a práve to nás odlišuje od konkurencie. V ponuke máme na výber rôzne balíky týkajúce sa údržby interiéru vozidiel.  

Na rozdiel od konkurencie nevieme vykonať údržbu interiéru do pár minút alebo hodín. U nás obvykle trvá čistenie jedného automobilu minimálne jeden deň t.j. 24 hodín. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Preto sa môžete spoľahnúť, že s vašim automobilom budeme zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou ako by išlo o naše vlastné auto. U nás v MM Car Detail vám vieme ponúknuť tieto služby:

Profesionálne čistenie interiéru

Naše čistenie interiéru privedie váš interiér do úplne nového stavu! Čalúnenie autosedačky a koberčeky, je možné vyčistiť profesionálnou kozmetikou a hĺbkovým tepovaním. Kožené čalúnenie a sedadlá je tiež možné dôkladne vyčistiť. Kožené čalúnenie je potom doplnené kondicionérmi, ktoré udržujú kožu vláčnu a zabraňujú jej vysušeniu. 

Diagnostika vozidiel

Väčšina riadiacich jednotiek v automobiloch je dnes vybavená pamäťovými jednotkami, do ktorých sa ukladajú informácie o zistených poruchách. Výhodou diagnostiky je, že pomocou nej možno pomerne jednoducho vyhodnotiť aj poruchy, ktoré sa objavujú len sporadicky a bez nej by sa iba ťažko odhadovali. Výsledkom diagnostiky je načítanie konkrétnych informácií o problémoch vozidla a jednotlivých snímačov a modulov, ktoré sa prípadne dajú s jej pomocou zmeniť a opraviť. Alebo aspoň zistiť, na akú chybu sa zamerať a čo je potrebné opraviť.

TONOVACIE AUTOFÓLIE XPEL PRIME

Autofólie XPEL PRIME nie sú len o tom byť „cool“ a zatmaviť si okná auta tmavými autofóliami – prinášajú tiež ochranu pred prehrievaním interiéru, ochranu pred škodlivými UV lúčmi a v neposlednom rade pocit súkromia. Sú známe svojím ultra-čiernym odtieňom, stálofarebnosťou, dlhou alebo neobmedzenou životnosťou, čistou inštaláciou a zosilnenou abrazívnou vrstvou.

DEZIFEKCIA OZÓNOM

Ozónová dezinfekcia sa vykonáva pomocou generátora ozónu. Typicky sa tento proces uskutočňuje vysielaním UV žiarenia so špecifickou vlnovou dĺžkou na atómy kyslíka. Pokiaľ sa rozhodnete pre ozónovú dezinfekciu automobilu kvôli pretrvávajúcemu nepríjemnému zápachu, tak je dôležité, aby sa ešte pred procesom dezinfekcie ozónom odstránila príčina zápachu. Dezinfekciu vozidla odporúčame vykonať po dôkladnom vytepovaní vozidla.

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH!

Sledujte nás na sociálnych sieťach a majte prehľad o našich najnovších projektoch, propagačných akciách a ešte oveľa viac! Máme tiež kanál YouTube, kam pravidelne nahrávame nové videá s podrobnými úpravami našich vozidiel.

275 380

Odberatelia YouTube

Návrat hore